Bridlica


Bridlica 5Bridlica - prírodný kameň s vynikajúcimi vlastnosťami s minimálnymi nárokmi pri spracovaní. V našej ponuke nájdete bridlice z Indie, Číny, Talianska, Španielska, Čiech, Afriky a Brazílie.

Naša ponuku obsahuje kamene divoké, lámané či nepravidlené, ako aj kamene formátované, štiepané, či doskovinu s povrchom prírodným, štiepaným, brúseným, či lešteným.

Bridlica 2Ponúkame bridlicovú drvu, obsyp, balvany, šlapáky, kocky, formátované dlažby, obklady, strešnú krytinu ako aj dosky, parapety, schody, či pracovné dosky na kuchynské linky, kúpelne a krby.

Široká škála farieb, povrchov a tvarov umožňuje vybrať a použiť bridlicu v každej aplikácii. Je však potrebné správne vybrať a zladiť farby a tvar pre harmonické vytvorenie diela,
Bridlica 1
Životnosť bridlice je viac ako 100 rokov čoho dôkazom sú strechy v Talianskych Alpách či obklady, ploty a múry domov vo Francúzsku a Taliansku. O kvalitách bridlice svedčí aj jej použitie na dosky biliardových stolov, dlažby kostolov či námestí, strechy kláštorov, hotelov či veľvyslanectiev po celom svete.
Bridlica 6


Bridlica 3Bridlica 8
 
1 2 >>